Organizacja szkoleń - konferencji

Konferencje1

Zależy Państwu na profesjonalnej organizacji konferencji, szkolenia? Zajmujemy się całą logistyką związaną z organizacją konferencji i szkoleń dla firm. Powierzając nam przygotowanie konferencji, szkolenia można mieć pewność właściwego doboru miejsca, sprawnej obsługi technicznej i logistycznej, opracowania optymalnego programu imprez towarzyszących oraz profesjonalnego serwisu przed jak i po imprezie. Gwarantem wysokiej jakości naszych usług jest doświadczenie jakie zdobył nasz zespół przy organizacji wielu imprez od 2005 roku. Wszystkie szkolenia i spotkania są przygotowane w oparciu o indywidualne potrzeby firmy. Szkolenia mogą być formą doskonalenia zawodowego Państwa pracowników lub formą nawiązania i pogłębienia relacji z Państwa klientami. Przy organizacji konferencji, szkoleń zapewniamy niepowtarzalność i wyjątkowość przygotowanej propozycji.

 Zajmujemy się:

  •  znalezieniem właściwego obiektu, który pod względem standardu, prestiżu i lokalizacji będzie Państwu odpowiadał
  •  obsługą logistyczną przed i w trakcie konferencji lub szkolenia (rejestracja uczestników konferencji, szkolenia, tworzenie strony internetowej na potrzeby konkretnego projektu zaproszenia i pakiety informacyjne dla uczestników, branding, przygotowanie materiałów konferencyjnych lub szkoleniowych, transfer gości i ich zakwaterowanie, obsługa techniczna, catering, pillow gifts, koordynacja przygotowań i przebiegu spotkania)
  • przygotowaniem atrakcji towarzyszących
  •  proponujemy autorskie scenariusze zabaw oraz imprez dziennych i wieczornych będących urozmaiceniem i uświetnieniem całego projektu.

Coraz większą popularnością i uznaniem cieszą się organizowane przez nasza firmę konferencje, szkolenia wyjazdowe. Realizujemy je w atrakcyjnych miejscowościach. Oferta konferencji i szkoleń wyjazdowych zajmuje szczególne miejsce wśród naszej oferty. Nasze wydarzenia odbywają się w wysokiej klasy obiektach konferencyjnych i wypoczynkowych, w których mają Państwo możliwość odpoczynku i relaksu w najatrakcyjniejszych turystycznie rejonach. Chcielibyśmy, aby dzięki temu połączyli Państwo podnoszenie kwalifikacji z chwilą relaksu. Nasze szkolenia wyjazdowe to doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, wymiany doświadczeń zawodowych z pracownikami innych firm oraz szansa na uzyskanie odpowiedzi na nurtujące pytania od najwybitniejszych ekspertów z danej dziedziny. Nasi eksperci przekazują Państwu wiedzę w sposób systematyczny, tak by uniknąć teoretyzowania i skupić się na problemach mogących mieć miejsce w Państwa firmach. Wskazują pułapki w przepisach, eksponują zagrożenia i sposoby ich ominięcia. Wielkim plusem konferencji, szkoleń wyjazdowych jest także stworzenie dogodnych warunków do nawiązania relacji pomiędzy pracownikami, jak również pomiędzy kadrą zarządzającą a tą niższego szczebla, bądź też pomiędzy kontrahentami a daną jednostką. Mówiąc krótko na takich wyjazdach rodzi się poczucie, iż określona jednostka jest jednym naszym wspólnym dobrem na rzecz, którego dosyć, że warto to wręcz należy wspólnie pracować. Konferencje wyjazdowe to najlepsza i najbardziej efektywna droga do pozyskiwania zysków w relatywnie krótkim czasie.

konferencja catering