Team Bulding

team building4

Team Building często mylimy z terminem integracja. Oczywiście mają one wspólny mianownik, jednak integracja ma na celu nawiązanie relacji pomiędzy osobami. team building nastawiony jest na budowanie zespołu i pogłębianiu wzajemnych relacji. Zajęcia mają formę różnych gier, zabaw, które powinny angażować wszystkich uczestników i stawiać ich przed problemami, które wspólnie muszą rozwiązać. Często stosowane ćwiczenia wykraczają poza strefę komfortu, dzięki czemu grupa ma możliwość poznać się w sytuacjach niecodziennych. Wszystkie działania składające się na team building mają na celu stworzenie zgranego, dobrze działającego i współpracującego zespołu. Zadania team buildingowe mają na celu pomóc uczestnikom zrozumieć, że tak naprawdę lepiej jest pracować w grupie niż w pojedynkę. Ćwiczenia mają charakter integrujący, a także budują i umacniają poczucie zaufania między pracownikami. Ich celem jest wyłonić liderów i skłonić grupę do współdziałania.

Organizacja team buildingu dla firm to jeden z nurtów naszej działalności, zarówno w trakcie wyjazdów integracyjnych jak i dużych konferencji. Od 2005 roku organizujemy wyjazdy integracyjne, warsztaty team buildingowe oraz eventy. Działamy w różnej skali – od kameralnych warsztatów do eventów angażujących jednocześnie wielkie grupy liczące kilkuset uczestników. Nasi klienci często łączą wyjazd integracyjny z team buildingiem.
Team building to bardzo dobry sposób na stworzenie imponującego zespołu. Takiego, który będzie ze sobą współdziałał, nie bał się konfrontacji oraz sprzecznych poglądów. Tudzież osoby do niego należące, będą mogły na sobie polegać.
Jeśli planujesz zorganizować event team buildingowy to zapraszamy do skorzystania z naszych usług!!!

Napisz do nas lub zadzwoń!!!

 

team building5