• wycieczki objazdowe
  wycieczki objazdowe
 • wyjazdy trekkingowe
  wyjazdy trekkingowe
 • wyjazdy plenerowe
  wyjazdy plenerowe
 • pielgrzymki
  pielgrzymki
 • imprezy firmowe
  imprezy firmowe
 • zabawa - integracja - wypoczynek
  zabawa - integracja - wypoczynek
 • integracja zimowa na śniegu
  integracja zimowa na śniegu

Wyjazdy integracyjne

Event3

Imprezy integracyjne / wyjazdy firmowe to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Państwa firmy za dotychczasową współpracę. Każdy wyjazd integracyjny jest planowany wspólnie z klientem. Na początku współpracy staramy się jak najlepiej poznać naszego klienta. Naszym celem jest sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających uczestników wyjazdów integracyjnych. Imprezy integracyjne mogą przybierać różne formy, od team buildingu, sportów bardziej ekstremalnych jak quady, czy off-road, poprzez gry scenariuszowe, a kończąc na wieczornych imprezach tematycznych.  Nasze programy są nastawione przede wszystkim na interakcję pomiędzy uczestnikami, jak i na świetną niezapomnianą zabawę! Nasze nie są osadzone w sztywnych ramach. Dostosowujemy je do oczekiwań klientów, aby spełnić ich oczekiwania.

Do najkorzystniejszych efektów takich wyjazdów można zaliczyć:

 •  zbudowanie silnego zespołu – podstawowym zadaniem wyjazdów integracyjnych jest nawiązanie bliższych relacji pomiędzy pracownikami. Mają oni szansę poznać się na gruncie pozazawodowym. Dzięki wspólnym warsztatom czy zajęciom sportowym uczą się wzajemnego zaufania i szacunku.
 • minimalizacja skutków stresu – zmiana otoczenia, odciążenie od codziennych zadań zawodowych, a przede wszystkim połączenie dobrej zabawy i wysiłku fizycznego wpływają na pracowników odprężająco;
 •  podniesienie kwalifikacji zawodowych – wyjazd integracyjny może być połączony z zajęciami pogłębiającymi wiedzę pracowników. Jest też znakomitą okazją do przeprowadzania warsztatów rozwijających kompetencje miękkie i pracę zespołową. Pracownicy mogą zdobywać wiedzę w przyjemnym otoczeniu, dzięki czemu nawet szkolenie teoretyczne wydaje się bardziej interesujące;
 •  wzrost poczucia przynależności i lojalności pracowników wobec firmy – wyjazdy integracyjne zacieśniają więzi pomiędzy pracownikami oraz między zatrudnionymi i organizacją. Wytwarzają poczucie wspólnoty i przynależności do jednej grupy. Pracownicy identyfikujący się z firmą i jej celami nie tylko bardziej efektywnie pracują, ale też rzadziej decydują się na porzucenie dotychczasowego miejsca zatrudnienia. Dodatkowo wyjazd integracyjny zwiększa ich motywację, gdyż uznają oni taką imprezę za formę nagrody.

Chcesz zorganizować wyjazd integracyjny, a masz już dość paintballa, quadów, starych pomysłów na integrację.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wyjazdów integracyjnych Czekamy też na Ciebie! Zadzwoń lub napisz.

 

Adrenalina1