• wycieczki objazdowe
  wycieczki objazdowe
 • wyjazdy trekkingowe
  wyjazdy trekkingowe
 • wyjazdy plenerowe
  wyjazdy plenerowe
 • pielgrzymki
  pielgrzymki
 • imprezy firmowe
  imprezy firmowe
 • zabawa - integracja - wypoczynek
  zabawa - integracja - wypoczynek
 • integracja zimowa na śniegu
  integracja zimowa na śniegu

Wycieczka do Czech:

Praga - Kutna Hora - Zdar nad Sazovou 

01.05.2020 - 03.05.2020

11.06.2020 - 13.06.2020

04.09.2020 - 06.09.2020

18.09.2020 - 20.09.2020

Cena: 680 zł

 

 

Dlaczego warto wybrać się do Czech? Powodów jest wiele i każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Czechy to raj dla tych osób, które cenią sobie piękne widoki, miejsca o niezwykłej wartości historycznej, aktywny wypoczynek oraz smaczną kuchnię. Czechy to kraj pełen zapierających dech w piersi krajobrazów. Znawcy architektury odkryją tu niebywałe bogactwo dworów i zamków wzniesionych w rożnych stylach przez możne rody.  
 
Wśród naszych klientów największą popularnością cieszy się wycieczka do Pragi. Praga jest nie tylko magicznym miastem mostów, katedr, złotych wież i kopuł kościelnych, ale również europejską metropolią. Miastem pięknych zabytków i ponadczasowej sztuki, tajemniczych marionetek i tańczącego domu. Miastem, które przerośnie Wasze oczekiwania!!!! Dlatego wycieczka do Pragi to doskonały pomysł chociażby na weekend, żeby poznać wszystkie niezwykłe tajemnice stolicy Czech i przywieźć wyjątkowe wspomnienia. Z naszym biurem podróży wycieczka do Pragi to zawsze udany wypoczynek! Każda wycieczka do Pragi przygotowana przez nasze biuro jest starannie dopracowana i dopasowana do potrzeb klientów. Jedno jest pewne – na nudę w Pradze nie można narzekać!!!  
 
Czechy to doskonałe miejsce na organizację ciekawego eventu, konferencji, wyjazdu motywacyjnego. Na turystów czekają luksusowe hotele, profesjonalne miejsca konferencyjne, doskonałe restauracje. Jeśli chcecie Państwo zorganizować wyjazd dla grupy do Czech - to zajrzeliście na odpowiednią stronę i nie musicie już szukać dalej. My przygotujemy dla Państwa wyjątkowy program!!! Nie zwlekajmy z podróżą, każda pora jest dobra!
 
Przykładowa oferta naszych wyjazdów do Czech oraganizowanych dla grup :
  

Wycieczka do Czech Szlak piwny

Wycieczka do Czech Skok do Raju

Atrakcje w Pradze

Praga Festiwal Piwa (propozycja)

Morawy - Czeska Toskania

Wycieczka do Czech - Dwie Szwajcarie Czeska i Saksońska